Ateş ve Su

Ateş ve Su Oyunu Hakkında

ates ve su birbirine 2 zıt element olarak bilinse de oyun olarak düşünüldüğünde ateş ve su oyunu birbirlerine yardım etmeden hiçbir bölümü geçemez. 2 zıt element bu oyunda birbirlerine fayda sağlayacaktır. Ateş ve su oyununda ateş olmadan su , su olmadan da ateş olamaz mesajı verilmekte.

Ateş ve su nasıl oynanılır?

ateş ve su oyununda bazı geçilmesi gereken engeller mevcuttur. Örneğin su dolu bur çukurdan su zıplamadan içerisine girer ve çıkar. Ama ateş su dolu olan çukurun üzerinden atlamak zorundadır. Eğer ateşi su dolu çukura girdirmeye çalışır iseniz canınız biter. Lav dolu olan çukurdan da ateş yüzerek geçebilir ama suyu lav dolu çukurun üzerinden atlatmanız gerekmektedir. Aynı şekilde suyunda canı biter. Organize olarak herkes kendi üzerine düşen görevi başarı ile tamamlar ise oyunun finaline ulaşabilirsiniz.

ates-ve-su
ates-ve-su

Ateş ve su oyununda yönlendirme olarak

  1. su karakteri için (w,a,s)
  1. Ateş karakteri için (Yön tuşları < >)

Kullanılmalidir..

Ateş ve su oyunu Bölümleri

Ateş ve su oyunu bölümleri genel olarak kolay diyebiliriz. Bu bölümleri tek başımıza geçmemiz mümkün değildir örneğin ilk bölümdeki oyunda da görebileceğimiz gibi asansörü birimiz açıp yukarı çıkıp diğerimiz yukarıdan çalıştırmamız gerekmekte. Bu şekilde yardımlaşarak oynadığınızda oyunun keyfi dahada artacaktır bu oyun iki kişilik oyun olarak eğlenceli ve macera doludur. Oyunda tek kişi olarak hareket edilir ise şayet oyun fazla uzun sürmemek ile beraber bir kişinin hatası oyunun sonlanmasına neden olabilir. Bu gibi durumlardan kaçınılmalı ve tehlikeli atlayışlar yapılmamalıdır. Öncelikle bölümün tüm tuzaklarını çözüp ardından harekete geçinilmesi önerilir. Ateş ve su oyunu oynarken tüm tuzaklardan kaçmak isteyebilir kaçarken de tuzağa düşebilirsiniz.

Etiketler:

Reklam
En Güzel Oyunlar
Jixoyun prensip anlayışı olarak en kaliteli ve en düzenli şekilde hizmet vermektedir. Sizlere bu platformdan araba , yarış , zeka , makyaj , kız , erkek , macera, strateji, oyunları gibi daha bir çok kategoride oyun sunmaktadır. Alanında deneyimli ekibimiz ile gerekli analizler yapılarak doğru oyunlar seçilip eklenmektedir. Jixoyun ekibi olarak sizlere teşekkür eder iyi eğlenceler dileriz.
Copyright © 2019 jixoyun.com | En Güzel Oyunlar. Tüm hakları saklıdır.