Muhteşem Arabalar

Muhteşem Arabalar Oyunu Hakkında

Muhteşem arabalar oyununda temel amaç oyunda en uzak bölgeye giderek rekor kırabilmek bunun içinde birçok araba bulunmakta ve bu arabaları satın alıp geliştirme imkanını sizlere muhteşem arabalar oyunu sunmakta. Arabanızın hızını motor gücünü benzin deposunu istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Sizler bu geliştirmeleri ilerlettikçe aracınızın performansı gelişecek ve bir önceki oyunda geçemediğiniz yerleri basitçe geçebileceğiniz konuma geleceksiniz. Yeni araçlar satın almaya başladıkça oyun daha heyecanlı bir hal alacaktır.

Muhteşem arabalar oyununun yön tuşları ile kontrolünü sağlayabilirsiniz. Önünüze çıkacak olan engellerden kurtulmak için space (boşluk) tuşunu kullanarak arabanızı zıplatabilir ve yere konduğunda noss kullanmasını sağlayabilirsiniz.

Etiketler:

Reklam
En Güzel Oyunlar
Jixoyun prensip anlayışı olarak en kaliteli ve en düzenli şekilde hizmet vermektedir. Sizlere bu platformdan araba , yarış , zeka , makyaj , kız , erkek , macera, strateji, oyunları gibi daha bir çok kategoride oyun sunmaktadır. Alanında deneyimli ekibimiz ile gerekli analizler yapılarak doğru oyunlar seçilip eklenmektedir. Jixoyun ekibi olarak sizlere teşekkür eder iyi eğlenceler dileriz.
Copyright © 2019 jixoyun.com | En Güzel Oyunlar. Tüm hakları saklıdır.